Menu Close

Styl nowoczesnego wnętrza i plakat z wizerunkiem roweru

plakat czerwony rower

Moda na przestronne wnętrza jest niepodważalna. Dotyczy to wnętrz w budownictwie wielo- i jednorodzinnym. Z aranżacji mieszkania wynika niezabudowywanie ściankami działowymi i duże okna.

Przy zastosowaniu rozwiązania architektonicznego z maksymalnie dużymi przestrzeniami sprawdzą się efektowne dekoracje ścienne, jak plakaty rower. Będą przyciągały wzrok i charakteryzowały wnętrze. Często stylizacja polega na przestrzeni z minimalną liczbą sprzętów. Większego znaczenia nabiera to, co zdobi ściany.

Duży metraż czy loftowe przestrzenie nie są jedynymi bodźcami do dekorowania ścian choćby plakatami z rowerem. W małych pomieszczeniach wyrazisty plakat jeszcze mocniej indywidualizuje przestrzeń mieszkalną, nawiązuje do pasji. Sprawdzają się połączenia w kontraście kolorystycznym: jasna kanapa, nad którą umieszcza się plakat w ciemniejszej tonacji. Miejsce wypoczynku z ulubionym akcentem dekoracyjnym.

Od strony technicznej

Walory zastosowania plakatu dają odpowiedź rynku. Łatwo znaleźć firmy: od sieciowych „kopiarek” przez stacjonarne drukarnie po wygodny system zamawiania przez internet. Ich usługi pozwolą kupić oryginalne plakaty.

Ponadczasową, a jednocześnie supernowoczesną dekoracją jest plakat z rowerem. Sportowy sprzęt, też kojarzący się z wynalazczością, także luksusem (na początku były bardzo drogie). Plakat z wizerunkiem roweru w pobliżu obudzi najlepsze emocje. Przy zamawianiu przez internet można dostarczyć własny materiał. Zyskuje się równolegle opcję oprawy w ramę lub passe-partout, lub antyramę. Wraz z mocowaniami czy laminowaniem.

Wydruk wykonuje się przeważnie na papierze kredowym odpowiedniej grubości, nabłyszczanym.
Wymiary mogą być różne. To: 158 x 53 czy 91,5 x 61 cm itd.