Gratka dla fanów Rick and Morty gadżety – Dni pary
Menu Close

Gratka dla fanów Rick and Morty gadżety

Rick and Morty Get Schwifty - ceramiczny kufel

Kreskówki dla dorosłych to zazwyczaj szczególny rodzaj humoru i postacie, które są tak osobliwe i wyjątkowe, że szybko stają się równie popularne jak bohaterowie innych serialów. Nie inaczej jest w przypadku „Rick and Morty”, czyli dziadka naukowca i jego wnuczka.

Rick and Morty, czyli losy ekscentrycznej rodzinki

Ten amerykański serial animowany, którego twórcami są Justin Roiland oraz Dan Harmon, po raz pierwszy został wyemitowany w grudniu 2013 roku. W zamyśle autorów miała to być parodia filmu „Powrót do przyszłości”. Szybko zdobył bardzo przychylne recenzje krytyków, a także sympatię widzów. Rosnąca popularność sprawiła, że w sklepach np. Galeria Plakatu pojawiły się Rick and Morty gadżety. W Polsce tę kreskówkę o ekscentrycznej rodzince można oglądać na platformie Netflix.

Odcinki to przede wszystkim podróże dziadka naukowca i pijaka z czternastoletnim wnukiem po innych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. Nie brakuje jednak również historii życiowych innych członków rodziny. To, co szczególnie zapada w pamięć, to dosadne żarty i specyficzne podejście do życia, które charakteryzuje się przede wszystkim totalnym poczuciem bezsensu i absurdu.

Rick and Morty gadżety

Osobliwe postacie, szczególne charaktery, czarny humor, absurdy oraz poczucie bezsensu obecne są również na Rick and Morty gadżetach. W pełni odzwierciedlają one specyficzną stylistykę oraz humor tego serialu. Znajdą się tutaj takie przedmioty jak kubki, breloczki, czapki, długopisy, koszulki, bluzy, a nawet krawaty, co dla fana serialu na pewno będzie niezłą gratką.